Menu Zavřeno

Testování potence

Testování potence je detekce vybraných kanabinoidů a vyhodnocování jejich obsahu ve smyslu úrovně koncentrace v daném materiálu.

Naším cílem je zaměřit se na kanabinoidy, které jsou nejčastěji obsaženy a analyticky nejpřesnější. Následující seznam obsahuje některé ze zkoumaných zdravotních účinků konkrétních kanabinoidů.

Delta-9 Tetrahydrocannabinol (Δ9-THC): Nejběžnější forma THC obsažená v konopí a nejvíce zkoumaná. Toto je sloučenina, se kterou jsou lidé obeznámeni nejvíce. Tento kanabinoid je známý pro své analgetické účinky. Využívá se pro antioxidační a psychoaktivní vlastnosti, které vyvolávají pocit euforie.

Delta 9-Tetrahydrocannabinolová kyselina (Δ9-THCA): Hlavní složka v surovém konopí. Tento kanabinoid je známý pro své protizánětlivé účinky; může zpomalit buněčný růst v určitých rakovinných buňkách a potlačit svalové křeče. 

CBD – Cannabidiol: Je hlavní nepsychoaktivní složka. Je známá pro své antioxidační, antispazmodické, analgetické, antipsychotické a protizánětlivé účinky. Výzkumy ukázaly, že může zpomalovat růst některých rakovinných buněk.

CBDA – Cannabidiolová kyselina: Cannabidiolová kyselina je známá jako analgetikum.

CBG – Cannabigerol: nepsychopaktivní kanabinoid, považován za “kmenovou buňku” kanabinoidů. Enzymy v konopí umí převést CBG na ostatní kanabinoidy. Je známý pro své antibiotické, analgetické, antimykotické a protizánětlivé účinky.

CBGA- Cannabigerolová kyselina: Cannabigerolová kyselina je známá pro své antibiotické vlastnosti.

CBN – Cannabinol: Je produkt oxidace THC, která probíhá, když je rostlina vystavena kyslíku. Interaguje synergicky s THC a může posílit pocit “couch lock” (nemožnost pohybu po konzumaci většího množství THC). Je známý pro své sedativní, antibiotické, protizánětlivé a protikřečové vlastnosti.

CBNA – Cannabinolová kyselina: Cannabinolová kyselina je známá sedativními účinky. Může dokonce stimulovat růst kostí.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám zavolat, napsat e-mail. Rádi vám pomůžeme s řešením vašich potřeb a odpovíme na vaše otázky co nejdříve.